Villa Valboni

 • 11811391_518037868345537_6521033514509699611_n
 • photo-1-1024x656
 • photo-1024x681
 • Vila-Valboni-8
 • Vila-Valboni-11
 • Vila-Valboni-12
 • Vila-Valboni-17-1024x682
 • Vila-Valboni-6-1024x682
 • Vila-Valboni-14

Përshkrimi

Përshkrimi

Villa Valboni është restaurant me një ambient tejet relaksues me një pamje të shkëlqyer nga liqeni i Badovcit.
Villa Valboni ka një meny e pasur e ushqimit nga përbërësit më të shijshëm dhe ambienti i brendshëm i këtij restauranti është ndër më të rrallët në vedin tonë i cili ju ofron një hapësirë të gjerë relaksuese dhe komode gjatë qëndrimin tuaj.
Personeli shërbyes dhe mikpritës i këtij restauranti ka kënaqësinë të ju shërbej në çdo kohë.

 

Video

Video

Kontakti

Kontakti

Informacione shtesë

Informacione shtesë
 • Hënë08:00-24:00
 • Martë08:00-24:00
 • Mërkurë08:00-24:00
 • Enjte08:00-24:00
 • Premte08:00-24:00
 • Shtunë08:00-24:00
 • Diel08:00-24:00

Lokacion

Villa Valboni
Merr drejtimet

Contact

Villa Valboni
 • By guida
 • Email: elena.gjevukaj@balcanica.tv

Emri juaj (*)

Emaili juaj (*)

Titulli

Mesazhi juaj

Events

Villa Valboni
Nuk kemi evente.

Vlereuml;sime

Villa Valboni
guida.infosite.alguida.infosite.co
Na konktatoni

Na dërgoni një email dhe ne do ju përgjigjemi së shpejti!

Pyejte? Jemi gati për të ju ndihmuar!

Kliko Enter për të biseduar