Proper Pizza

Përshkrimi

Përshkrimi

Proper Pizza u themelua në vitin 2002 dhe me sukseset e arritura si biznes ajo u zgjerua dhe në lokacione të tjera në kryeqytet, stafi profesional dhe mikpritës ka bërë këtë piceri të jetë ndër piceritë më të preferuara në vendin tonë. Në këtë piceri përveç që mund ti shijoni abientet e mrekullueshme që ka, ju mund edhe të bëni porosi nga shtëpia juaj, porosi e cila mbërrinë tek ju brenda pak minutash. Provoni shijen e veçantë të Proper Pizza..

Proper Pizza bënë shpërndarjen e porosive në kryeqytet dhe rrethinë!

Video

Video

Kontakti

Kontakti

Informacione shtesë

Informacione shtesë
  • Hënë08:00-16:00
  • Martë08:00-16:00
  • Mërkurë08:00-16:00
  • Enjte08:00-16:00
  • Premte08:00-16:00
  • Shtunë08:00-16:00
  • Diel08:00-16:00

Lokacion

Proper Pizza
Merr drejtimet

Contact

Proper Pizza
  • By guida
  • Email: elena.gjevukaj@balcanica.tv

Emri juaj (*)

Emaili juaj (*)

Titulli

Mesazhi juaj

Events

Proper Pizza
Nuk kemi evente.

Vlereuml;sime

Proper Pizza
guida.infosite.alguida.infosite.co
Na konktatoni

Na dërgoni një email dhe ne do ju përgjigjemi së shpejti!

Pyejte? Jemi gati për të ju ndihmuar!

Kliko Enter për të biseduar