Mobileria “Rinia”

Përshkrimi

Përshkrimi

Mobileria “Rinia” mendon për shijen tuaj. Përvoja 10 vjeçare, kualiteti dhe cilësia e prodhimeve tona janë garancia jonë.
Qëllimi ynë është që të krijojmë ambiente sa më praktike për klientët tanë. Fillet e fabrikës “RINIA” janë të hershme, nuk e pati të lehtë avancimin, megjithatë i mbijetoi të gjitha sfidave me të cilat u ballafaqua vite me radhë.
Sekreti i vazhdueshmërisë së punës sonë është korrektësia ndaj jush dhe cilësia e lartë e artikujve që prodhojmë.
Por, mbi të gjitha si rezultat i suksesit tonë është teknologjia moderne dhe stafi i punonjësve të kualifikuar.

Mobileria “Rinia” prodhon të gjitha llojet e mobilieve: kuzhina, dollapa, dhoma të fjetjes, vitërina të ndryshme, komoda, tavolina si dhe këndgarnitura, kanape, kolltuqe. Fabrika e mobilieve “RINIA” ofron të gjitha llojet e inventarit për lokale afariste, inerier për zyre. I vetmi prodhues i kuzhinave të plastikës në Kosovë.Potenciali kadrovik, paisjet, cilësia janë garancë e suksesit. Mobileria “Rinia” kryen dërgesa.

Mobileria “RINIA” mendon për shijen tuaj.

 

Kontakti

Kontakti

Informacione shtesë

Informacione shtesë
  • Hënë08:00-18:00
  • Martë08:00-18:00
  • Mërkurë08:00-18:00
  • Enjte08:00-18:00
  • Premte08:00-18:00
  • Shtunë08:00-18:00
  • Diel08:00-18:00

Lokacion

Mobileria “Rinia”
Merr drejtimet

Contact

Mobileria “Rinia”
  • By guida
  • Email: elena.gjevukaj@balcanica.tv

Emri juaj (*)

Emaili juaj (*)

Titulli

Mesazhi juaj

Events

Mobileria “Rinia”
Nuk kemi evente.

Vlereuml;sime

Mobileria “Rinia”
guida.infosite.alguida.infosite.co
Na konktatoni

Na dërgoni një email dhe ne do ju përgjigjemi së shpejti!

Pyejte? Jemi gati për të ju ndihmuar!

Kliko Enter për të biseduar