Luma Fashion

Përshkrimi

Përshkrimi

Luma Fashion ka filluar punën që nga viti 1991, ne ofrojmë bizhuteri me shumicë të klasit të parë, të trendeve më të fundit të modës, gjithashtu te ne gjeni tekstil me pakicë modele të ndryshme nga marka të njohura dhe me një kualitet të lartë.

Kontakti

Kontakti

Informacione shtesë

Informacione shtesë
  • Hënë09:00-21:00
  • Martë09:00-21:00
  • Mërkurë09:00-21:00
  • Enjte09:00-21:00
  • Premte09:00-21:00
  • Shtunë09:00-21:00
  • Diel13:00 - 20:00

Lokacion

Luma Fashion
Merr drejtimet

Contact

Luma Fashion
  • By guida
  • Email: elena.gjevukaj@balcanica.tv

Emri juaj (*)

Emaili juaj (*)

Titulli

Mesazhi juaj

Events

Luma Fashion
Nuk kemi evente.

Vlereuml;sime

Luma Fashion
guida.infosite.alguida.infosite.co
Na konktatoni

Na dërgoni një email dhe ne do ju përgjigjemi së shpejti!

Pyejte? Jemi gati për të ju ndihmuar!

Kliko Enter për të biseduar